Мама сказала б що то повноцінна коврижка, мені більше до медяника схоже, а може бути й незвична шарлотка. Словом, ОЦЕ називайте як хочете, і додавайте теж все, що завгодно - буде смачно!
Я маю антипригарну форму діаметром 30 см. Корж був завтовшки 2 см (якраз покривав начинку), але можна було робити і більше тіста - наступного разу врахую. Якщо плануєте перемащувати - печіть виший корж і розріжете потім, відповідно беріть вдвічі більше інгридієнтів.
Я робила наступним чином - змазала форму маслом та щедро посипала меленими сухарями - хоч форма і антипригарна, та все ж звичка є звчика:) Яблука очистила від шкірок та серцевин і нарізала шматочками орієнтовно 1х1 см. Курагу промила і теж дрібно нарізала.
На форму обережно висипаємо "начинку" - різані яблука, курагу та родзинки.
Можна також додавати сушену журавлину (клюкву), подрібнені горіхи, фініки чи інжир. Або ж цукати. Але не варто дуже захоплюватись - кількість начинки не має бути великою, якщо сухофрукти - то дві жмені, якщо в'ялені вишні чи сливи - то тоді краще взагалі без сухих інгридієнтів робити ( так смачніше).
Яйця збити з цукром до густої піни, далі додати сметану, мед та соді з оцтом. Далі додавала пюре з гарбуза (150 грам гарбуза порізала дрібними кубиками та варила протягом 15 хвилин з цукром (столова ложка) та трьома суцвіттями гвоздики. Далі злила сироп, перебила блендером і злила зайвий сік). До однорідної маси додати борошно. Ще кілка секунд збивала . Тісто обережно вилити у форму та поставити в розігріту до 170-180 градусів духовку на 25-30 хв. (залежить від форми, кількості тіста та духовки).
Как и с чем подавать
Готовий корж дістати з форми та перевернути догори дном (щоб став рівніший), посипати перед подачею цукровою пудрою. Не черствіє протягом 4-5 днів якщо тримати як я - просто нарізним на тарілці, аби ходити і їсти:) добре смакує, коли нарізано невеликими шматочками.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.